ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Yabancı bir kelime olan Runner, İngilizce dilinde yol halısı, koşucu gibi anlamlar içermektedir, Türkçe okunusu olarak Ranır diye telaffuz edebileceğimiz runner masa örtüsü, mutfak ile ilgili terimlerin arasında Amerikan servisi ile birlikte girmiş ve yemek masası sunumlarında vazgeçilmez bir parça olmuştur. Runner masa örtüsü nedir diye açıklamak istersek, dar bir ene ve uzun bir boya sahip dikdörtgen şeklindeki masa örtüsüdür. 

Runner masa örtüleri kullanım amacı olarak dekoratif ve masaya ferahlık verme amacıyla kullanılmaktadır. Runner masa örtüleri daha şık bir görünüm verdiği için çok sık kullanılmaktadır, burada belirleyici olan masanızın ölçüleridir. Runner örtüleri masanızın şeklinize ve büyüklüğünüze göre farklı konseptlerde kullanabilirsiniz. Runner modelleri ise gelişen baskı yöntemleri ile yüzlerce farklı renk ve desene sahip olabilmekteler. Zigzaglı, çiçekli, gold, yapraklı, kırmızı, lacivert, etnik, flamingo gibi çok çeşitli desen ve renklere sahip runner örtü tasarımları bulunmaktadır. 

Runner masa örtünüzü düz şekilde kullanabileceğiniz gibi kare yemek masanız var ise çapraz şekilde de kullanabilirsiniz. Runner masa örtünüzü seçerken yemek takımınızın renklerine, masanın örtüsüne gibi diğer masanın görünümüne de dikkat ederseniz oldukça şık masalara sahip olabilirsiniz. 

Runner masa örtüsü satın almak için online alış veriş sitemizden kredi kartı ve banka havalesi seçenekleri ile satın alabilirsiniz. En güzel 2019 - 2020 yılı runner masa örtüsü modellerini kaçırmamak için bizleri sosyal medyada takip etmeyi unutmayınız.